Auteur |
Bericht |
Ga naar pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Volgende
|
Jervans |
Geplaatst: 14 Mrt 2008 13:11 Onderwerp: De Film van Ome Wilders
| |

Geregistreerd op: 28 Sep 2006 Berichten: 389
|
Zoals iedereen wel weet, zegt Geert Wilders dat hij een film gaat uitbrengen over de Koran. De film zal Fitna heten, wat in de moslimcultuur symbool staat voor "beproeving". Met deze film wil hij bewijzen dat de Koran een fascistisch boek is, en zal hij uitleggen waarom hij deze wil verbieden. De film zal Koran-teksten bevatten, ondersteund door hedendaagse beelden waarin volgens Wilders, deze teksten tot uitdrukking komen.
Als geen enkele omroep de film in zijn geheel wil uitzenden, zal deze uiterlijk eind Maart verschijnen op www.fitnathemovie.nl.
Persoonlijk vind ik Wilders een populistisch en gevaarlijk mannetje. In een democratische rechtstaat moet echter wel de mogelijkheid geboden worden hem zijn mening te laten geven. Ook als dat betekend dat Nederland hierdoor schade zal lijden weegt dit niet op tegen het feit dat in mijn ogen alles gezegd mag worden.
Ik vind dus niet dat deze film verboden moet worden, hoewel ik zwaar betwijfel of ik het met de inhoud eens zal zijn.
Verder denk ik niet, dat Wilders uiteindelijk niet met een film komt, zoals op Geenstijl bijvoorbeeld geschreven stond. Eind Maart komt wel erg dicht bij 1 April, maar Wilders kennende heeft hij net niet genoeg humor om dit te verzinnen. Het enige wat hij wil is provoceren en dat gaat beter door de film echt uit te brengen. De 1 April grap zou wel een hele goede zijn, stiekem hoop ik daar toch wel op.
Zo, dat lijkt me een mooie voorzet voor een discussie... wat vinden jullie ervan? |
|
Terug naar boven |
|
|
Lawliet |
Geplaatst: 14 Mrt 2008 13:18 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 07 Sep 2006 Berichten: 4857
|
Hij mag zijn film uitbrengen ik hou hem niet tegen. Maar hij moet wel inzien dat hij ons land belachelijk maakt. Laats keek ik op het nieuws en dan zie je de Moslims rellen tegen de film van Wilders, ze zeggen zelfs dat ze berijd om hun zelf op te blazen...
Ik ben best wel tegen de film maar je hebt recht op vrijheid van meningsuiting maar hij moet opassen want zo gaat hij Theo van Gogh achteraan.
Ik ben wel van plan om de film te zien.
Ik denk ook dat dit een aanslag in Nederland vergroot. |
|
Terug naar boven |
|
|
Joni Philips |
Geplaatst: 14 Mrt 2008 13:51 Onderwerp:
| |
Eindredacteur

Geregistreerd op: 20 Okt 2003 Berichten: 24914
|
En nu mag hij dat ook gaan doen voor de Bijbel en de Thora, de boeken waarop de Koran gebaseerd is. |
|
Terug naar boven |
|
|
Neerhof |
Geplaatst: 14 Mrt 2008 16:53 Onderwerp:
| |
Geregistreerd op: 24 Sep 2006 Berichten: 2297
|
Hij draaft inderdaad behoorlijk door. Ben benieuwd naar zijn film en misschien nog wel meer naar de gevolgen. Het zou inderdaad wel super zijn als het een grap van hem is want in dat geval: Maar ben bang dat Wilders zoiets nooit zou kunnen bedenken.
Moet trouwens wel lachen om al die lui in Afghanistan die demonstreren tegen Nederland terwijl ze niet eens weten waar het ligt. Bij het verbranden van de vlag houden ze de vlag zelfs op kop
Eigenlijk zuigen alle geloven gewoon. |
|
Terug naar boven |
|
|
Pantoffelman |
Geplaatst: 15 Mrt 2008 11:45 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 26 Sep 2006 Berichten: 2741
|
Eigenlijk heb ik hier helemaal geen mening over. Er valt voor beiden kanten wel wat voor te zeggen. Wilders beroept zich op de vrijheid van meningsuiting, de tegen standers beroepen zich op nationale veiligheid en wellicht discriminatie.
Dus wie geef je dan gelijk? Ik weet het niet. Laat ze het onderling maar uitzoeken. |
|
Terug naar boven |
|
|
Joris |
Geplaatst: 15 Mrt 2008 16:06 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 04 Jul 2006 Berichten: 3094
|
Geert Wilders is eng en had die film niet moeten maken. Maar nu die af moet hij hem ook uitbrengen, anders bepalen de extremisten in het Midden-Oosten wat wij wel en niet mogen vertonen.
Vrijheid van meningsuiting is trouwens het recht op het uiten van je mening, niet op het roepen van allerlei dingen die je toevallig te binnen schieten, zonder dat je rekening houdt met anderen. Wilders zou dat eens moeten bedenken. |
|
Terug naar boven |
|
|
Kurosaki01 |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 19:31 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 20 Dec 2006 Berichten: 4334
|
Hij staat erop Liveleak.com.
Moet hem nog wil zien duurt lang bufferen. Kijken wat die gek te melden heeft. |
|
Terug naar boven |
|
|
Joris |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 19:51 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 04 Jul 2006 Berichten: 3094
|
ja, het eerste korantekstje laden duurt al 5 minuten ofzo |
|
Terug naar boven |
|
|
Kurosaki01 |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 19:52 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 20 Dec 2006 Berichten: 4334
|
Pfff ik zit nog niet eens op de helft. Na zo'n 10 min. |
|
Terug naar boven |
|
|
Pantoffelman |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 20:10 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 26 Sep 2006 Berichten: 2741
|
Wat een suf, oninteressant propaganda filmpje. |
|
Terug naar boven |
|
|
Joker |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 20:20 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 17 Dec 2005 Berichten: 2238
|
Pfff wat een onzin, hij pakt gewoon de meest extreme filmpjes en kranten koppen van de laatste 10 jaar en plakt die achter mekaar. Zo kun je alles wel zwart proberen te maken, jammer dat er genoeg mensen zijn die voor dit soort propaganda vallen... |
|
Terug naar boven |
|
|
Cubic X |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 20:24 Onderwerp:
| |
Geregistreerd op: 28 Nov 2004 Berichten: 519
|
|
Terug naar boven |
|
|
onno |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 20:28 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 03 Apr 2007 Berichten: 706
|
|
Terug naar boven |
|
|
Kurosaki01 |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 20:31 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 20 Dec 2006 Berichten: 4334
|
|
Terug naar boven |
|
|
marino |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 21:22 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 29 Okt 2006 Berichten: 16777215
|
lol het stelt helemaal geen flikker voor
edit: whoa! is dat een scheldwoord? |
|
Terug naar boven |
|
|
Joni Philips |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 21:25 Onderwerp:
| |
Eindredacteur

Geregistreerd op: 20 Okt 2003 Berichten: 24914
|
marino schreef: | edit: whoa! is dat een scheldwoord? | Op de FP wordt dat iets te vaak misbruikt. |
|
Terug naar boven |
|
|
StijnNL |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:05 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 12 Mei 2007 Berichten: 361
|
Ik zit hem nu te kijken maar ik vind sommige beelden wel schokkend, bijvoorbeeld die onthoofding rond minuut zes. (Maar het zal wel aan me leeftijd liggen )
En dat van die vrouwen is ook wel smerig, maar het roept bij mij meer kotsneigingen dan haat op.
Maar het is vast ook heel erg overdreven, dat gedoe met alle joden moeten dood enzo. En gelukkig hebben bepaalde moslimgroepereingen al gezegd dat ze het niet beledigend vinden. (Was op journaal)
Dus geen WOIII 
Laatst aangepast door StijnNL op 27 Mrt 2008 22:11; in totaal 1 keer bewerkt |
|
Terug naar boven |
|
|
Joni Philips |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:07 Onderwerp:
| |
Eindredacteur

Geregistreerd op: 20 Okt 2003 Berichten: 24914
|
CnC 3 Pwnage schreef: | Maar het is vast ook heel erg overdreven, dat gedoe met alle joden moeten dood enzo. | Ik ken genoeg Christenen die dat ook denken. |
|
Terug naar boven |
|
|
Joker |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:12 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 17 Dec 2005 Berichten: 2238
|
En dat zingen ze in Rotterdam ook ..  |
|
Terug naar boven |
|
|
StijnNL |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:12 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 12 Mei 2007 Berichten: 361
|
Heb jij hem al gezien, en wat vond je ervan?
EDIT: I am talking to you, Joni  |
|
Terug naar boven |
|
|
onno |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:21 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 03 Apr 2007 Berichten: 706
|
Joni Philips schreef: | CnC 3 Pwnage schreef: | Maar het is vast ook heel erg overdreven, dat gedoe met alle joden moeten dood enzo. | Ik ken genoeg Christenen die dat ook denken. |
Bewijs ?>!
zelf ben ik ook christen alleen die christen ken ik niet |
|
Terug naar boven |
|
|
Joni Philips |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:23 Onderwerp:
| |
Eindredacteur

Geregistreerd op: 20 Okt 2003 Berichten: 24914
|
CnC 3 Pwnage schreef: | EDIT: I am talking to you, Joni  | Ik heb er geen zin in. Ik ga die idioot geen plezier doen door zijn filmpje te bekijken. |
|
Terug naar boven |
|
|
Jervans |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:31 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 28 Sep 2006 Berichten: 389
|
Hahahahahaa wat een slecht stukje propaganda is het ook. Heb al een aantal keer gelezen dat hij die Koranteksten gewoon verkeerd vertaalt heeft
Het beste stuk is nog wel met dat telefoonboek  |
|
Terug naar boven |
|
|
Joni Philips |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:34 Onderwerp:
| |
Eindredacteur

Geregistreerd op: 20 Okt 2003 Berichten: 24914
|
onno schreef: | Joni Philips schreef: | CnC 3 Pwnage schreef: | Maar het is vast ook heel erg overdreven, dat gedoe met alle joden moeten dood enzo. | Ik ken genoeg Christenen die dat ook denken. |
Bewijs ?>!
zelf ben ik ook christen alleen die christen ken ik niet | WOII niet gezien? Het hele Neo-Nazisme? Dat zijn allemaal pure Christenen. Om een Jodenhater te vinden moet ik maar naar Blood & Honour kijken. Of naar alle mensen die Leon de Winter doodwensen. Eentje daarvan noemde Theo van Gogh. (Oke, hij wenste hem niet dood. Hij had hem niet graag omdat ie zijn Joods geloof misbruikte) |
|
Terug naar boven |
|
|
Joris |
Geplaatst: 27 Mrt 2008 22:41 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 04 Jul 2006 Berichten: 3094
|
Baggerfilm. Vond het nog saai ook. Wat gore beelden van onthoofdingen en bebloede kindergezichtjes, wat schokkende koranteksten en de opmars van moslims in Nederland. En dan die oproep om te vechten voor vrijheid, het leek allemaal hele foute propaganda. Nergens uitdieping, relativering en al helemaal geen reële oplossing voor het probleem dat er wordt voorgesteld.
En dat grapje met die kaart van 'groeten uit Nederland' en dan die moskeën erop.
Grappig trouwens Wilders wordt gezien als de nieuwe Hitler en in die film blijkt juist dat moslims dol zijn op Hitler. |
|
Terug naar boven |
|
|
|
|
Ga naar pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Volgende |